Chembuster 1 rurowy

Chembuster 1 rurowy. Co to jest i do czego służy?

Chembuster 1 rurowy to działo orgonowe ,które służy do poprawy energetyki w miejscu, w którym jest umieszczone (zazwyczaj na działce lub w ogrodzie). Zasięg takiego chembustera to strefa ok. 60 km (im bliżej centrum, tym większa moc). Chembuster ściąga bezpośrednio orgon, który jest rozproszony. Natomiast zanieczyszczony nisko wibracyjnymi falami i oddziaływaniem urządzeń elektrycznych orgon oczyszcza, za pomocą kryształów górskich i innych minerałów umieszczonych w podstawie zalanej żywicą razem z opiłkami stalowymi, mosiężnymi, miedzianymi.

Chembuster jednorurowy skupia i zagęszcza orgon w naszym otoczeniu.

 Poprawia energetykę i witalność oraz, jako skutek uboczny, przyciąga ptaki i zwierzęta w pobliże chembustera /zakładają gniazda/, poprawia także widocznie wzrost roślin.

STREFA MONTAŻU NA ZEWNĄTRZ.

Wciąż sporo ludzi pomija powyższe fakty i skupia się tylko na rozpraszaniu smug chemicznych i innych nienaturalnych zanieczyszczeń. Należy jednak pamiętać, że to wówczas gdy mamy wokół siebie dużo oczyszczonego orgonu, następuje samoczynne czyszczenie nieba z nienaturalnych czynników /pogoda nie ulega gwałtownym zmianom. Chembuster nie gwarantuje ideału pogodowego, chyba że umiesz się nim posługiwać i tak akurat chcesz 🙂 /.Chembuster 1 rurowy pracuje bardzo subtelnie, wręcz jest urządzeniem połączonym z naszą energetyka i świadomością, która może wzmocnić siłę urządzenia. Warto mieć to na uwadze i zainteresować się fizyką kwantową, orgonem i mentalnym oddziaływaniem. Chyba, że ma być tylko ozdobą, wówczas nie ma sprawy. Natomiast gdy chembuster stanie się przedłużeniem naszej świadomości oraz generatorem pozytywnej energii dla nas samych i otoczenia w którym ma być umieszczonym, wówczas wymagane jest zapoznanie się z ruchem obudzonych i fizyką kwantową, zwłaszcza kwestii energii i fal.

Poniżej film zatytułowany „Jak zrobić Chembuster 1 rurowy? Instrukcja wykonania krok po kroku”.

Chembuster 1 rurowy składający się z jednej rury ( działo orgonowe przydomowe)Jest to działo orgonowe przeznaczone także do skupiania i zagęszczania orgonu jak Chembuster sześciorurowy ( z racji mniejszych gabarytów możemy go umieścić w mniejszym ogrodzie lub ewentualnie nawet na balkonie, jako wsparcie energetyczne na zewnątrz domu).

Koszt wytworzenia takiego chembustera jedno-rurowego około 500 zł w zależności od ilości minerałów oraz dodatków.