Chembuster 6 rurowy.

Chembuster 6 rurowy ma większą strefę oddziaływania niż Chembuster z jedną rurą. Jak sama nazwa wskazuje Chembuster 6 rurowy składa się z 6 rur /które ściągają orgon i oczyszczają otoczenie/. Zasięg takiego chembustera wynosi około 220km /bliżej centrum większa moc/.

Wymiary chembustera 6 rurowego to ok. 1, 5m po wkopaniu, W całości wysokość ok. 1, 8m. Materiały użyte do budowy chembustera to: 6 rur fi 28mm, 5 rur do podstawy 30cm fi 28mm, 6 złączek 28mm, 6 korków 28mm i 6 przejściówek z 28 na 22 mm (opcjonalnie pod montaż kryształów), 2 szablony do ustabilizowania rur, podstawa orgonitowa około 20-25kg (minerały użyte do chembustera to: kryształy górskie Brazylia, Madagaskar oraz Polskie z Jegłowej, obsydnian czarny lub śnieżny, turmalin czarny, kwarc różowy, piryt, ametyst, krzemień pasiasty, jaspis czerwony, opal turecki, agat, selenity, labradoryt, tygrysie oko oraz inne, których chcemy użyć.

CHEMBUSTER 6 RUROWY SŁUŻY DO ZABEZPIECZENIA STREFY NA ZEWNĄTRZ DOMU.

Chembustera 6 rurowego można śmiało porównać do miejsca mocy (czakramu lub kamiennych kręgów). Za pomocą rury z miedzi ściągnięty zostaje orgon z otoczenia i skierowany do podstawy /w środku rury, na samym dole też umieszczamy kryształ górski/. Podstawa, jako “duży orgonit”, zamienia negatywny orgon w pozytywny.

Chembuster 6 rurowy skupia i zagęszcza orgon w naszym otoczeniu.

 Chembuster 6 rurowy przyciąga ptaki i inne zwierzęta w swoje okolice, poprawia także wzrost roślin

Sporo osób skupia się tylko na rozpraszaniu smug chemicznych przez chembuster oraz innych nie naturalnych zanieczyszczeń. Gdy mamy dużo oczyszczonego orgonu następuje samoczynne czyszczenie nieba z tego, co nienaturalne. Pogoda nie ulega gwałtownym zmianom, nie gwarantowana jest idealna pogoda, chyba że ktoś umie się nim posługiwać.

Chembuster pracuje bardzo subtelnie. Można to określić, że jest połączony z naszą energetyką i świadomością, która wzmacnia działanie chembustera. Dlatego warto mieć wyższą świadomość oraz cel wykonania chembustera, jak również świadomość stałej z nim współpracy. Może stanie sie on przedłużeniem naszej świadomości oraz generatorem pozytywnej energii, dla nas samych i otoczenia, w którym ma godność być umieszczonym.

INSTRUKCJA MONTAŻU CHEMBUSTERA w pdf.- Instrukcja montażu chembustera 6 rurowego 2 STRONY

Koszt wytworzenia takiego chembustera 6-rurowego około 1700- 2000 zł w zależności od ilości minerałów i dodatków.