Chembuster 1 rurowyChembuster 1 rurowy.
Co to jest i do czego służy?

Chembuster 1 rurowy to działo orgonowe, które służy do poprawy energetyki w miejscu, w którym jest umieszczone (zazwyczaj na działce lub w ogrodzie). Zasięg takiego chembustera to strefa ok. 60 km (im bliżej centrum, tym większa moc). Chembuster ściąga bezpośrednio orgon, który jest rozproszony. Natomiast zanieczyszczony nisko wibracyjnymi falami i oddziaływaniem urządzeń elektrycznych orgon oczyszczany jest za pomocą: kryształów górskich i innych minerałów umieszczonych w podstawie zalanej żywicą razem z opiłkami stalowymi, mosiężnymi, miedzianymi.

Chembuster jednorurowy skupia i zagęszcza orgon w naszym otoczeniu.

Poprawia energetykę i witalność oraz, jako skutek uboczny, przyciąga ptaki i zwierzęta w pobliże chembustera /zakładają gniazda/, poprawia także widocznie wzrost roślin.

Wciąż sporo ludzi pomija powyższe fakty i skupia się tylko na rozpraszaniu smug chemicznych i innych nienaturalnych zanieczyszczeń. Należy jednak pamiętać, że to wówczas, gdy mamy wokół siebie dużo oczyszczonego orgonu, następuje samoczynne czyszczenie nieba. Orgon sam czyści z nienaturalnych czynników /pogoda nie ulega gwałtownym zmianom. Chembuster nie gwarantuje ideału pogodowego, chyba, że umiesz się nim posługiwać i tak akurat chcesz  /.

Chembuster 1 rurowy pracuje bardzo subtelnie. Jest urządzeniem połączonym z naszą energetyka i świadomością, która może wzmocnić siłę urządzenia. Warto mieć to na uwadze i zainteresować się fizyką kwantową,  orgonem i mentalnym oddziaływaniem. Chyba, że ma być tylko ozdobą, wówczas nie ma sprawy.

 

Zapisz

Zapisz