Medalion

Medalion orgonitowy.

Medalion to orgonit, który tworzony jest na miksie najważniejszych energetycznych minerałów oraz opiłków metali. W tym przypadku bardziej skupiamy się na oddziaływaniu tego orgonitu na człowieka, a dopiero później na wyglądzie i estetyce. Wszystko musi się zmieścić.

Można oczywiście zrobić medalion orgonitowy z zalanym jednym minerałem i kilkoma wiórkami, tak aby był zgrabny, mały i cienki. Jednak kierując się doświadczeniem oraz intuicją, większa ilość odpowiednio dobranych minerałów, znacznie poprawia moc i siłę oddziaływania takiego medalionu. By była ona jeszcze większa czasami budujemy medalion trochę grubszy.

Większe oddziaływanie, na otoczenie i nas samych, jest istotne w trudnych przypadkach zdrowotnych, gdzie siła tego oddziaływania jest bardzo ważna. Wywiercona dziurka w medalionie daje możliwość zawieszenia go na rzemyku i noszenia bezpośrednio przy ciele.

Wymiary standardowego medalionu to: średnica około 5cm a, grubość od 0, 5 do 1cm.

Oczyszczanie orgonitów odbywa się poprzez przemycie wodą, odtłuszczenie płynem i nasłonecznienie orgonitu kąpielą słoneczną. Ta dbałość znacznie poprawia działanie orgonitu, ale też estetykę samej płytki.

Pamiętać należy też o naszym mentalnym oddziaływaniu na orgonity, które de facto są przekaźnikami naszej energii. Im wyższa świadomość osobista, tym lepsze działanie orgonitów.

 

Zapisz