Płytka do wody

Płytka do wody

Płytka do wody to orgonitowa płytka do eneretyzowania wody, jedzenia, miejsca w którym płytka się znajduje (działa jak standardowy orgonit). Z racji kształtu płytki można na niej położyć dzbanek, szklankę, kubek, garnek, czajnik, itp., bezpośrednio na płytce np. na noc, co sprawia, że pozyskiwany i oczyszczany orgon działa bezpośrednio na płyny i pokarm. Woda i pokarmy, dzięki temu zabiegowi, uzyskują lepszą strukturę molekularną i są bardziej energetycznie naładowane, co korzystnie oddziałuje na nasz organizm. Od biedy można też na niej siedzieć 🙂 .

Średnica płytki to 20cm, grubość 3cm. W skład płytki wchodzą: opiłki stalowe, mosiężne, miedziane, kryształy górskie, agaty, blenda Olkusz, apatyty, jaspisy, selenity białe, turkus surowy, obsydian śnieżny, krzemień pasiasty, piryt, labladoryt i inne drobniejsze mixy minerałów. Wszystko zalewane żywicą epoksydową i utwardzane, tak aby zyskało odporność i bezpieczeństwo.

Oczyszczanie orgonitów odbywa się poprzez przemycie wodą, odtłuszczenie płynem i nasłonecznienie orgonitu kąpielą słoneczną. Ta dbałość znacznie poprawia działanie orgonitu, ale też estetykę samej płytki.

Pamiętać należy też o naszym mentalnym oddziaływaniu na orgonity, które de facto są przekaźnikami naszej energii. Im wyższa świadomość osobista, tym lepsze działanie orgonitów.

Zapisz