Tower Buster

Tower Buster

Tower Buster (TB-pogromca wież gsm) jest to orgonit “techniczny” z przeznaczeniem zastosowania na zewnątrz. Nazywa się to tzw. giftowanie (obdarzanie, podrzucanie pod nadajniki telefonii komórkowej, różnego rodzaju anten, nadajników, które pracują 24h na dobę. Powoduje to ciągły stres organizmu i w przeciągu długiego oddziaływania następstwo chorób).

Gdy zastosujemy TB pod nadajnikiem lub w miejsce energetycznie “jałowe” (tam gdzie naturalny orgon pozytywny został “wydmuchany” lub zanieczyszczony przez szkodliwe promieniowanie /deadly orgon/, wówczas uzyskamy poprawę energetyki w miejscu działania takiego nadajnika.

Zaleca się, na średniej wielkości nadajnik, zastosowanie 2-4 szt. TB zakopanych lub ustawionych koło nadajnika w strony rozmieszczenia anten.
Oczywiście możemy też zastosować TB do poprawy energetyki na naszej działce, w szklarni, ogródku, piwnicy oraz dookoła naszego domu, umieszczając wówczas TB w rogach domu, działki, pomieszczenia.

TB jest orgonitem uniwersalnym, mniej estetycznym jak np. stożek, ale podobnie pracującym z tą różnicą, że możemy go zastosować bezpośrednio na dworze lub zakopać w ziemi.

Zasięg standardowego TB to ok. 10m /jeden orgonit/, jeśli postawimy np. 4 sztuki pod masztem telefonii gsm. Zasięg zwiększy się na taką odległość, na jaką działa dana antena (wykorzystujemy fale anteny, która jest dalej falą, lecz o dużo lepszych parametrach energetycznych. Zamiast promieniowania szkodliwego (DOR) mamy promieniowanie pozytywne (POR).

TB uniwersalny zbudowany jest z żywicy epoksydowej lub poliestrowej oraz minerałów np. kryształy górskie mix, piryt, turmalin, jaspis, obsydian oraz inne energetyczne minerały, które dodają “subtelniejszych” energii. Z metali stosuje się stal, mosiądz, miedź, do użytku w bezpośrednim kontakcie z ludźmi i zwierzętami. Co do zastosowania aluminium w TB dajemy go tylko i wyłącznie w terenach niezamieszkałych przez ludzi.  Aluminium ma dość agresywne działanie i mogłoby zaszkodzić po dłuższym czasie użytkowania, a tego nie chcemy?

Don Croft stwierdził, że mały, TB może zneutralizować szkodliwe skutki urządzeń wytwarzających DOR( ŚMIERCIONOŚNY ORGON), takich jak “wieże komórkowe”. TB jest najprostszym orgonitem do wykonania, pokazuje to w filmie jak go wykonać.

Tower BusterTower Buster Tower Buster Tower Buster

Zapisz

Zapisz

Zapisz